دوره هاي آموزش تعميرات موبايل در تبريز


علم و دانش با استفاده از بيش از 80 دوره حرفه اي مشخص براي متقاضيان در اقشار مختلف جامعه- از پايه تا افراد پاشنه پا- مشاغل خود را شکل داده است. ما با صنعت خود - برنامه هاي درسي سازگار ، و آموزش و آموزش معنادار با نرخ مقرون به صرفه - از درهم ريختگي متمايز هستيم
موسسه آموزشي علم و دانش (علم و دانش) از زمان تأسيس تا کنون راه زيادي را طي کرده است ، و رهبري جستجوي تعالي جوانان کشور را از طريق ارائه آموزش و آموزش پيشرفته از طريق دوره هاي حرفه اي اختصاصي و همزمان انجام مي دهد.
دوره هاي ارائه شده توسط موسسه آموزشي علم و دانش طيف وسيعي از موضوعات را شامل مي شود که آموزش تعميرات موبايل- آموزش حسابداري - تعميرات آسانسور- اخذ مدرک ديپلم- آموزش شبکه و طراحي سايت اين دوره ها زير نظر اعضاي هيئت علمي با تجربه برگزار مي شود.


آموزش تعميرات موبايل در تبريز


پس از اتمام موفقيت آميز اين دوره ، دانش آموزان قادر خواهند بود به عنوان مهندسين خدمات داخلي ، مهندسان پشتيباني مشتري يا مديران فروش/بازاريابي تلفن هاي هوشمند مختلف کار کنند. آنها همچنين مي توانند تجارت خود را در زمينه فروش و خدمات زمين و تلفن هاي همراه راه اندازي کنند.


موسسه آموزشي علم و دانش  (GTTI) ارزشهاي سنتي را با فناوري مدرن ترکيب مي کند تا از آموزش با کيفيت در سطح مطلوب اطمينان حاصل شود. ارتباط ما با شرکتهاي توليد کننده پيشرو هند تضمين مي کند که آموزش ارائه شده توسط ما با نيازهاي صنعت هند مطابقت دارد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Amy صنايع برودتي دنار سرما زندگي آرام Repair Werpel Washing Machine Latarsha Michael Chris Becky تجارت نوين آنلاين Pasquale