طراحي سايت چيست (و چگونه مي توان آن را به درستي انجام داد)؟وب سايت يک وب سايت است ، درست است؟ اشتباه. يک وب سايت قديمي ، گيج کننده يا خراب به برند شما آسيب مي رساند. ما نمي گوييم ممکن است به نام تجاري شما آسيب برساند ، ما مي گوييم به ضرر آن خواهد بود. 


بنابراين چگونه مي توانيد خود را براي موفقيت آماده کنيد؟ شما مي توانيد با طراحي کامل وب سايت خود از ابتدا يک وب سايت عالي ايجاد کنيد. اما در واقع طراحي سايت چيست؟ اگر مي خواهيد بدانيد طراحي سايت چيست ، چرا اينقدر اهميت دارد و چگونه آن را درست انجام دهيد ، ادامه مطلب را بخوانيد.


طراحي سايت چيزي است که هنگام استفاده از وب سايت ظاهر کلي را ايجاد مي کند. اين فرايند برنامه ريزي و ساخت عناصر وب سايت شما است ، از ساختار و چيدمان گرفته تا تصاوير ، رنگ ها ، فونت ها و گرافيک.


 


طراحي سايت داراي اجزاي متعددي است که براي ايجاد تجربه کامل وب سايت با يکديگر همکاري مي کنند ، از جمله طراحي گرافيک ، طراحي تجربه کاربر ، طراحي رابط ، بهينه سازي موتور جستجو (SEO) و ايجاد محتوا. اين عناصر نحوه ظاهر ، احساس و عملکرد يک وب سايت در دستگاه هاي مختلف را تعيين مي کند. اگر مي خواهيد در مورد کل فرايند بيشتر بدانيد ، اين راهنماي عميق در مورد ايجاد يک وب سايت را بررسي کنيد.


 


طراحي سايت با توسعه وب متفاوت است ، که همان برنامه نويسي واقعي است که باعث مي شود وب سايت کار کند. وقتي در حال ايجاد وب سايت هستيد ، هم به طراحي سايت و هم به توسعه وب نياز داريد. اگرچه مي توانيد طراحان وب را که توسعه دهنده وب و UX نيز هستند ، پيدا کنيد ، اما اينها مجموعه مهارت هاي متمايزي هستند.


چرا طراحي وب سايت مهم است؟


-


طرح طراحي سايت براي موبايل و روميزي


وب سايت برند شما يکي از ارزشمندترين دارايي هاي آن است. طراحي وب توسط akdcreative


 


برداشتهاي اول واقعاً مهم است. ما نمي توانيم اين نکته را به اندازه کافي تأکيد کنيم: اگر حضور قوي در وب نداريد ، نام تجاري خود را محدود مي کنيد.


 


مشتريان احتمالي که در وب براي نام تجاري شما جستجو مي کنند و چيزي پيدا نمي کنند ، ممکن است فکر کنند که شما از تجارت خارج شده ايد. اگر آنها چيزي کمتر از اين را جستجو کنند و پيدا کنند ، اين تصور را خواهند داشت که شما چندان به شرکت يا محصول خود اهميت نمي دهيد. با طراحي صحيح وب سايت خود ، هر رابطه اي که در وب سايت شما شروع مي شود را به يک رابطه عالي تبديل کنيد.


 


اکنون که مي دانيد چه چيزي چيست و چه کسي است ، بياييد برخي از نشانه هاي مهم طراحي وب عالي را بررسي کنيم و چه چيزي آن را از طراحي وب نه چندان متفاوت متمايز مي کندمشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فيلم مطرب Moromoke zaeem مواد اوليه صنعت آرايشي بهداشتي Gary Travis فاز اس ام اس Chris پمپ سيرکوله - پمپ سيرکولاتور irandentistry